پشتیبانی ۲۴ ساعت              حسنی  ۰۹۱۹۲۳۷۶۳۶۸

شرکت پانید

پانید استیل نصب و راه اندازی انواع محصولات استیل

 


شرکت پانید استیل در صنعت نرده و حفاظ استیل و آلومینیوم فعالیت خود را از سال 1390 آغاز نموده است .


شرکت پانید استیل همواره به دنبال تکنولوزی و نوآوری های روز جهانی در صنعت نرده و حفاظ بوده است تا بتواند با ارائه با کیفیت ترین خدمات و اجناس و بهترین طرح ها و مدل های نرده آلومینیوم و استیل هرچه بیشتر رضایت مشتریان گرامی را جلب نماید.


این شرکت امیدوار است با تلاش و کوشش بسیار و کادری مجرب بتواند در تمامی پروژه های کوچک و بزرگ خود همواره با کیفیت ، با صداقت و با مسئولیت نسبت به مشتری کار خود را به نحو احسنت به پایان برساند ؛ تا به پشتوانه حسن انجام خدمات بتواند اعتبار و نامی نکوهیده در بین مشتریان گرامی و همچنین در بازار کسب و کار صنعت نرده و حفاظ برای خود کسب نماید .
شرکت پانید استیل طراح و مجری انواع نرده های استیل ، درب استیل ، نرده استیل راه پله ، حفاظ استیل پنجره ، حفاظ استیل بالکن ، حفاظ استیل بانکی ، هندریل ، پله استیل ، ورق کاری استیل و نرده های آلومینیومی ( طرح چوب ، طلایی ، سیلور و برنزی ) و نرده های ترکیبی با شیشه می باشد .


اهداف شرکت پانید استیل :


با کیفیت ترین ها را از ما بخواید
ما در قیمت با کسی رقابتی نداریم اما در کیفیت و طراحی و اجرای کار با دیگر همکاران رقابت میکنیم .
شرکت پانید استیل به مشتریان خود اطمینان میدهد که در جهت سود دهی بیشتر به هیچ عنوان حتی به درخواست مشتری از اجناس تقلبی نظیر لوله های آب دیده ، اتصالات حلبی و ...استفاده  ننماید و همواره استیل واقعی را بر مبنای سفارش مشتری ارائه نماید .
خدمات شرکت پانید استیل شامل :
1-  انواع نرده استیل( راه پله ، ورودی ساختمان و ...)
2-  انواع حفاظ استیل( پنجره ، بالکن ، پارکینگ ، بانکی و ..)
3-  انواع پله های استیل ( پله خم استیل ، پله پیچ استیل ، پله با حفاظ شیشه استیل و ...)
4-  انواع نرده های استخری
5-  انواع نرده های آلومینیوم ( طرح چوب ، طلایی ، سیلور ، برنزی و ...)
6-  هندریل