پشتیبانی ۲۴ ساعت              حسنی  ۰۹۱۹۲۳۷۶۳۶۸

آب نمکی می تواند یک محیط تهاجمی تر از آنچه که در اکثر برنامه های ساحلی یافت می شود، برای نرده استیل ،ایجاد کند. این که بلورهای نمکی را در اطراف نرده استیل حیاط های بیرونی ببینید، اصلا زیبایی ندارد و معمول نیست. حتی با نگهداری منظم، ممکن است خوردگی هایی از جنس کربن و آلومینیوم بعد از  پنج تا ده سال بر روی نرده استیل ها ایجاد شود. نوع 304 هندریلس به طور چشم گیری برای انواع فضا استفاده می شود، زیرا صاحبان ساختمان ها و معماران بر این باورند که نرده استیل های 304 "بی رنگ" و بدون خوردگی باقی خواهد ماند. در انواع دیگر بعد از گذشت زمستان،خوردگی های نارنجی رنگ در نرده استیل ها دیده میشود که این موضوع ، بسیار ناراحت کننده است. همانطور که در شکل مشاهده میکنید، نوع این خوردگی بسیار شدید است. زمانی که از سطوح نازک استفاده می شود، حاشیه های سرپوشیده محافظت می شوند، بر حسب نوع طراحی در نرده استیل ها، طراحی غلظت نمک در اطراف پایه نرده ها  افزایش پیدا میکند. شرایط عدم وجود تعمیر و نگهداری اغلب باعث بدتر شدن این موضوع می شود.

نرده استیل

نرده استیل بعدی که در زیر طرح آن را مشاهده خواهید کرد در یکی از دفاتر اداری واقع در شرق تهران توسط شرکت ، انجام شده است. شاید به دلیل استفاه هم زمان نرده استیل و شیشه های مقاوم، کمی قیمت اینگونه نرده استیل ها نسبت به سایر نمونه ها بالا تر باشد. اما زیبایی فوق العاده آنها بر اهمیت موضوع می افزاید.

نرده استیل پیشنهادی بعدی شرکت پانید استیل، نرده استیل های دو رنگی است که اصولا از رنگ های طلایی و دودی طراحی شده اند.در ادامه به توضیحات بیشتر و کاربرد این گونه نرده استیل ها خواهیم پرداخت.

نرده استیل های موجود در شرکت پانید استیل از انواع و مدل های مختلفی برخوردار هستند. شاید بتوان به جرات گفت بهترین نمونه ها و مدل ها از نظر ظاهر و حتی از نظر کیفیت توسط شرکت ما تولید و نصب میشوند.قطعا استیل مورد استفاده است و مقاومت و کیفیت جز الویت ما هستند.

نصب نرده استیل شیشه ایی از چندین مدل و روش تشکیل شده است.انواع محتلف نرده شیشه ایی به همراه نرده استیل وجود دارد.یکی از آنها نرده استیل شیشه ای نوری است. نوع دیگر آن نرده استیل شیشه ای اسپیگت.نوع سوم نرده استیل شیشه ای اکسپوز،نرده استیل فیکس پوینت،نرده استیل  شیشه ای دفنی ،نرده  استیل شیشه ای اسپایدری . در ادامه به توضیح سه نوع از موارد ذکر شده خواهیم پرداخت

نرده استیل های نصب شده توسط شرکت پانیل استیل در سر تا سر  ایران توسط مجرب ترین افراد شرکت پانید استیل انجام میشود.این نرده استیل ها به دلیل عواملی همچون ضد زنگ بودن ، استحکام بالا و زیبایی فوق العاده، جزو بهترین های ایران است.یکی از نمونه کارهای ما واقع در غرب تهران است

نرده استیل

 

نرده استیل های متفاوت

برخی از نرده استیل ها با طرح های منحصر به فرد خود از سایر نرده استیل های معمولی که در اماکن استفاده میشوند، متمایز هستند. مشخصات این نرده استیل ها در ادامه مطب آمده است.

نرده استیل سه و چهار خط

نرده استیل ها انواع مختلف سه خط و چهار خط ، ساده و ... دارند در ادامه به کمک جدولی که در زیر رسم شده است در مورد اندازه و قطر و مشخصات این نرده استیل ها توضیح خواهیم داد.

نرده استیل با هندریل

یکی از پرکاربرد ترین هندریل ها در نرده استیل ها استفاده آنها در استخر ها و فروشگاه ها میباشد. منظور از هندریل ها نوعی دستگیره های از جنس استیل است که نرده استیل ها بر روی انها قرار گرفته میشوند.

نرده استیل در پشت بام

همانطور که از نام این مقاله مشخص است ، کاربرد این نوع از نرده استیل ها در پشت بام منازل میباشد. حتما توجه کرده اید که امروزه به جای استفاده از سازه های سنگین در لبه پشت بام ها از نرده استیل ها استفاده میشود.

نرده استیل برای تراس

شاید بتوان گفت یکی از مواردی که جلوه خاصی به تراس خانه ها و منازل میدهد نرده استیل ها هستند.در خانه هایی که به صورت شمالی ساخته میشوند این نرده استیل ها زیبایی خود را بسیار نشان میدهند.

حفاظ شیشه ایی و نرده استیل

از حفاظ های شیشه ایی برای پله ها همراه با نرده استیل استفاده میشود.حفاظ های شیشه ایی به همراه نرده استیل زیبایی خاصی به منزل و یا محل کار خواهند داد.

پله های طرح دار استیل

همانطور که از نام این نوع از راه پله مشخص است این نوع، دارای طرح ها متنوع میتواند باشد.

راه پله ساده از جنس استیلهمانطور که در مقالات پیشین گفته شد، راه پله های ساخته شده توسط شرکت پانید انواع مختلفی دارند،در مقاله های قبلی نوع پله های مارپیچی استیل را بیان کردیم. اکنون به توضیحی در خصوص نوع ساده خواهیم پرداخت.

پله های مارپیچی استیل

حتما پله های مارپیچی از جنس استیل را زیاد دیده اید، پله ها و نرده استیل هایی که در رنگبندی های مختلف وجود دارند.

درب ثابت استیلی

از نرده استیل ها در ساخت درب هایی از جنس استیل که به آنها درب های استیلی ثابت نیز گفته میشود، استفاده میشود.